StudyUK Üyeliği ve İş Ortaklığı Programı

Türkiye'nin Lider İngiltere Eğitim Danışmanlığı Platformu

 Neden üye olunur?

 

Miles&Smiles Reservation Facility

Çalışma saatinizi kendiniz belirleyin

Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

İngiltere eğitim programlarından para kazanın

Her yıl yaklaşık 200.000 kişi yurtdışına eğitime gitmektedir. Belki ailenden biri, belki de sınıf ya da iş arkadaşın İngiltere'de eğitim almak istiyor olabilir! Onları StudyUK ailesine yönlendirerek ekstra gelir elde edebilir ya da İngiltere’de ücretsiz eğitim alma hakkı elde edebilirsin!

Miles&Smiles Extra Baggage Allowance
Use of Business Class Desk

Farklı kültürlerden yeni arkadaşlıklar edinin

İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan geniş üye ağına katılacaksınız. Uluslararası birçok arkadaşınız olacak ve dünyanın her yerinde bir kapınız olacaktır.

 

 

 

 

Neden StudyUK?

 

 

Büyüyen bir eğitim sektörü için en güvenilir şirketiz:

150'den fazla dil okulu, 50'den fazla üniversite, yüzlerce konaklama şirketi ile birlikte çalışıyoruz.

 

 

 

Uluslararası çalışıyoruz! Globaliz:

İngiltere'de 30'dan fazla şehirde yüzlerce farklı kültürden öğrencilerimizle büyük bir aileyiz.

 

 

Müşteri bizim özümüzde var:

Müşterilerimizin her gün 150'den fazla okuldan teklif almasına yardımcı oluyoruz. 

 

 

 

Hızlı büyüyoruz:

Her ay yüzlerce öğrenciyi İngiltere'ye eğitime gönderiyoruz ve platformumuz ayda 100.000'den fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

 


 

Neden İngiltere'de Eğitim?

Yabancı Dil Öğrenilecek En Güzel Ülke, İngiltere

Küresel anlamda en geçerli dillerden biri olan İngilizce, en iyi İngiltere'de öğrenilir. Birçok öğrenci için üst düzey dil geliştirme olanakları barındıran İngiltere özellikle konuşma ve dinleme gibi dil yetkinliklerinin gelişmesi için oldukça önemli. Bunun yanı sıra İngiltere'de herhangi bir eğitim programına İngilizce katılma şansınızın olmasının yanı sıra Fransızca, İtalyanca ve Almanca gibi dillerde de ders seçme şansınız mevcut.

Dünyanın En İyi Eğitim Altyapısı

 
 
İngiltere'nin dünya çapındaki en iyi eğitim altyapısına sahip ülkelerden biri olduğu gerçektir. Özellikle yüksek ve akademik öğretim gibi alanlardaki kalitesiyle İngiltere'nin kültürler arası düzeyde eğitim gören öğrencilere üst düzey bir eğitim deneyimi yaşattığını söylemek gerekir.

Dünyanın Her Yerinde Geçerli Olan Diplomalar

İngiltere'de eğitimin en önemli avantajlarından biri dünya çapında kabul gören diploma programları kapsamında bir eğitim sistemine sahip olmasıdır. Bu bağlamda İngiltere'de eğitimini tamamlayıp mezun olduktan sonra dünyanın her yerinde geçerli olan bir diploma elde ederler.  Yine aynı şekilde İngiltere'deki eğitim kurumlarından mezun olan öğrenciler Amerika ya da Kanada'daki üst düzey okullarda da eğitimlerine devam edebilirler.

Nasıl Üye Olunur?

 

Eğer bir üyelik hesabına sahipseniz;

Affiliate programına kaydolmak için giriş yapınız.
Miles&Smiles Extra Baggage Allowance
Use of Business Class Desk

Eğer bir üyelik hesabına sahip değilseniz;

Kayıt olmak için buraya tıklayınız.

 

Affiliate Programını Nasıl Kullanabilirim?

Öncelikle StudyUK web sitesine üye olmalısın. Sistem otomatik olarak sana bir üyelik kodu tanımlayacaktır. Bu kodu saklamayı unutma!

Üyelik profiline girdiğinde Affiliate programı butonuna tıklayıp senden istenilen bilgileri girerek, programa kayıt olmalısın. StudyUK senden herhangi bir üyelik ücreti ya da kayıt ücreti talep etmez.

Programa kayıt olduğunda senin ve tanıdıkların için özel kampanyaları, programdan kazandığın paranın miktarını ve öğrenci giriş sistemini görebileceksin.

StudyUK sana kendi ekibini kurman için alt yapı sağlamıştır.  Siteye üye olduğunda sana verilen üyelik kodunu, ekibine dahil etmek istediğin kişiye veriyorsun. Ekip üyen sisteme kayıt olurken referans kodu bölümüne senin üyelik kodunu yazıyor. Böylelikle kendi alt üye ekibini kurabiliyorsun. 

Ekibimi kurdum! Peki nasıl para kazanabilirim?

StudyUK'e yönlendirdiğin her öğrenci için eğitim ücretinin %3'ü kadar reklam desteği sağlanır. Yani StudyUK'nin reklamını yaptığın için öğrencinin okul ücretinin %3'ü senin olur. Daha bitmedi! Sen öğrenci yönlendirmedin. Ama hesabına para yatmış! Neden mi? Çünkü senin ekip üyelerinin yönlendirdiği her bir öğrenci için StudyUK sana %1 reklam desteği sağlamaya devam eder. :)

Alt üyeler bir referans koduna sahip olmazlar. Belirli bir kotaya geldikten sonra sistem otomatik olarak onu ana üye yapar ve kendi üyelerini oluşturmaya yetkili kılar. :)

Kazandığın paraları ister sistemde tut. Ve ücretsiz İngiltere fırsatlarını yakala. İstersen de dilediğince harca :)

 

Taş attın da kolun mu yoruldu :))) Ne duruyorsun hemen üye ol!! :)