YLSY DESTEK MERKEZİ

YLSY destek merkezimizde, sizin için bakanlık ile iletişiminizden, İngiltere'de eğitim alacağınız bölümü araştırmaya, İngiliz üniversiteleri ile sizin için görüşerek üniversitelerden kabul almaya, vize başvurunuzu yapmaktan, İngiltere'de üniversiteye yakın konaklama merkezleri bulmaya, uçak bileti almaktan, İngiliz havaalanlarından sizi karşılamaya, sigorta işlemlerinizi yapmaktan, İngiltere'ye geldiğiniz gün welcome pack'e kadar sizin aklınıza gelmeyecek ama bizim düşündüğümüz her hizmetle yanınızdayız!

Miles&Smiles Reservation Facility

İngiltere'de Üniversite Araştırması

Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği yüksek lisans ve doktora konularında alanında uzman olan ve sizin kriterlerinize uygun üniversiteleri sizin için araştırıp sizin tercihinize sunuyoruz. Araştırmalarımız Üst Danışma Kurulu üyelerimizin danışmanlığında gerçekleştirilmektedir.

İngiltere Üniversitelerinden Kabul Alma

İngiltere'de bulunan merkez uzmanımız kabul almak istediğiniz üniversitenin kapısının önünde yatarak, kabul almanız için gerekli çalışmayı yürütüyor. Sizin için üniversite kabulünüzü alıyoruz.
 
Miles&Smiles Extra Baggage Allowance
Use of Business Class Desk

Ücretsiz Vize Danışmanlığı

Üniversite kabulünüzden sonra hızlı bir şekilde vize başvurunuzu yapıyoruz. Sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yaptığımız başvurular %99 oranında kabul almaktadır.

 

StudyUK, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından YLSY kapsamına dahil İngiltere’deki yüksek lisans ve doktora programlarına başvuru yapmak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık ve yerleştirme hizmeti vermekteyiz. 
Milli Eğitim Bakanlığının onayladığı alana göre üniversite ve bölüm seçimleri önemli olduğundan bu bağlamda uzun yılların verdiği deneyim ile hızlı ve efektif bir şekilde başvuru işlemlerinizin sonuçlanmasında StudyUK Yurtdışı Eğitim Araştırmaları Merkezi doğru adres olacaktır.
Danışmanlık hizmetlerimiz tanıştığımız andan itibaren başlamakta olup YLSY bursunun gerektirdiği gibi siz bursiyerlerimize en uygun üniversite ve bölüm seçimi konusunda destek vermekteyiz. Başvuru işlemlerinin yürütülmesine kadar onu takip eden konularda da desteğimiz devam etmektedir. StudyUK uzmanları, sizlere üniversitelerden alınan kabullerin takibi, konaklama, zorunlu sigorta ve vize başvurularınız, oryantasyon programları kayıtları gibi işlemler konusunda ücretsiz danışmanlığını sürdürecektir. 


Kapsam dahilinde ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetler;
• Eğitim programları hakkında bilgi verilmesi
• Doğru üniversite ve program seçimi (Üst Danışma Kurulu üyesi akademisyenlerimiz ile birlikte gerçekleştirilmektedir.)
• Öğrencinin uygun olan eğitim kurumuna yerleştirilmesi
• Okulla öğrenci arasındaki tüm yazışmaların yürütülmesi
• Vize başvuru sürecinde destek
• Başvurulacak ülkedeki yaşam hakkında gerekli bilginin verilmesi

 

Detaylı bilgi için info@studyuk.com.tr e posta adresinden ya da +905072553994 WhatsApp Danışma Hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Adaylar;

1) Başvuru, seçme ve yerleştirme işlemlerine ilişkin sorularını ylsy@meb.gov.tr e-posta adresi ile 0312 413 1625 ve 0312 413 1870 numaralı hatları kullanarak,

2) REBUS'a ilişkin teknik destek taleplerini  rebus@meb.gov.tr e-posta adresini kullanarak Bakanlığımıza iletebilirler.

 

Ek-1: 2019 YLSY Güncellenmiş Başvuru ve Tercih Kılavuzu için (Tıklayınız)

Ek-2: 2019 YLSY Güncellenmiş Tercih Tablosu için (Tablo-1) (Tıklayınız)

Ek-3: 4'lük Sistemdeki Notların 100'lük Sistemdeki Karşılıkları için (Tablo-2) (Tıklayınız)

Ek-4: Lisans Programları ve Kodları için (Tıklayınız)